پارسی | English
درباره پویا چوب

انطباق با

استاندارد ملی

برخوردار از

استاندارد اروپا

سازگار با

محیط زیست

شركت فرآيند صنعتی پويا‌چوب در پایيز سال 1382 آغاز به‌كار كرد. این شرکت  با بهره‌گیری از ماشين‌آلات مجهز به سيستم كنترل تمام‌ اتوماتيك و با ظرفيت توليد روزانه‌ی 500 متر‌مكعب نئوپان مرغوب و مطابق با استانداردهای بين‌المللی، صاحب بزرگترين ظرفيت توليد نئوپان در خاورميانه شد.

شركت فرآيند صنعتی پويا‌چوب پس از ارائه‌ی محصول خود در بازار، با كسب سهم بيشتر و با شناخت سليقه‌ و تقاضای بازار براي افزایش عرضه‌، توسعه‌ی كارخانه برای ظرفيت بالاتر را مورد بررسی قرار‌ داد. سرانجام با اجراي فاز اول طرح توسعه در آبان سال 1388 ظرفيت توليدی شرکت به 700 متر مكعب در روز رسيد. پیش‌بینی می‌شود که با اجراي فاز دوم، ظرفیت تولید تا 1400 متر مكعب افزايش یابد.

شركت فرآیند صنعتی پويا‌چوب افتخار دارد نخستین پرس از نوع پيوسته (Continuous) را با آخرين تكنولوژی سال 2009 اروپا، در ايران راه‌اندازی کرده و قابليت توليد انواع نئوپان از ضخامت 4 تا 38 ميلی‌متر را دارا است.

این شرکت در سال 1387 موفق به دريافت لوح تقدير "صنعت سبز" از سازمان حفاظت از محيط زيست شد، همچنین در سال‌های 1386 و 1387 به‌عنوان صنعت نمونه‌ی استان مازندران انتخاب شده‌است.