پارسی | English
تاریخچه فعالیت

ملامين سازه پويا به‌عنوان نخستین شركت زير‌مجموعه‌ی گروه صنعتی پويا، فعاليت خود را در سال 1379 با استفاده از جدید‌ترين ماشين‌آلات‌، تجهيزات و دانش فني روز دنيا آغاز كرد. نخستین خط توليد در سال 1380 با قابليت روكش‌ نئوپان با ورق Finish Foil (لترون) و با استفاده از ماشين‌آلات اروپایی به بهره‌برداری رسيد. سه خط ديگر توليد اين شركت در نيمه‌ی دوم سال 1381 با قابليت روكش‌ ام.‌دی.‌اف و نئوپان با ورق ملامينه شروع به‌كار كرد.

در این راستا شرکت پالار با قدمتی بیش از 50 سال، افتخار دارد در سال 1389 خط روکش ملامینه دوقلو، با آخرین تکنولوژی سال 2010 اروپا (ساخت شرکت آلمانی wemhoner) را مورد بهره برداری قرار دهد. ظرفیت اسمی این خط بالغ بر 8000 ورق در روز (بیش 20 میلیون متر مربع در سال) می باشد. 

ورق‌های نئوپان و ام.دی.اف روكش شده در شركت ملامين سازه پويا به‌دليل قابليت‌های فراوان و كاربردهای متنوع در صنعت مبلمان منزل و اداری و سایر زمینه‌ها، مورد توجه بیشتری قرار گرفته و از همين‌رو، کنترل كيفيت اين محصولات ضرورت مضاعفی پیدا کرده‌است.

روكش‌های ملامينه‌ی اين شركت توسط با‌سابقه‌ترين توليد‌كننده‌ی اروپایی با رزين ملامين اشباع شده و سپس با استفاده از جدید‌ترين روش توليد، بر روی ورقه‌های نئوپان و ام.دی.اف کشیده می‌شوند. محصولات توليدی اين شركت، تنوع گسترده‌ای در رنگ و طرح دارند.